Почиње прва међународна конференција „Градимо регион – Требиње 2026“
Требиње ће данас бити регионални центар грађевинарства, гдје данас почиње прва међународна конференција под називом „Градимо регион – Требиње 2026“.
Конференција ће окупити представнике влада, градова и компанија који су лидери у области грађевинарства, инфраструктуре и просторног планирања у овом дијелу Европе.
Свечаном отварању прве регионалне инфраструктурне и грађевинске конференције „Градимо регион“ присуствоваће премијер Српске Саво Минић, министар енергетике и рударства Републике Српске Петар Ђокић и и предсједник СНСД-а Милорад Додик.
извор:РТРС