Вече романијских књижевника у Рогатици
У великој сали ЈУ Народна библиотека „Војислав Лубарда“ у Рогатици вечерас је одржано „Вече романијских књижевника“ у организацији подружнице Удружења књижевника Републике Српске Источно Сарајево.
Учесници ове пјесничке манифестације били су: Слободан Ристовић, Недељко Жугић, Радислав Ћивша, Аћим Тодоровић, Милутин Савчић, Бране Илић, Милун Мишо Лубарда, Маријана Петронић и Момир Јоловић.
Фотографије: „Јавност“.