У Гацку изложба умјетника Источне Херцеговине
Синоћ је у Дому културе у Гацку отворена изложба умјетничких радова Удружења ликовних умјетника Источне Херцеговине „Милорад Ћоровић“ – саопштено је из Културно-спортског центра Гацко.
На отварању изложбе, на којој су представљена 23 рада 13 умјетника испред организатора и Удружења, говориле су Јелена Глоговац Савић, координатор за културу у ЈУ „КСЦ“ Гацко и члан Удружења, и Нина Лојовић Милинић, предсједница УЛУИХ „Милорад Ћоровић“.
Изложбу је званично отворила директорица ЈУ „КСЦ“ Гацко Мира Копривица.
Сви љубитељи ликовне умјетности који синоћ нису били у прилици да буду на отварању, изложбу могу погледати наредних дана у току радног времена – саопштено је из ове установе.