Институт за јавно здравство Републике Српске данас је у Источном Сарајеву одржао стручни скуп поводом обиљежавања Европске И Свјетске седмице имунизације. Овај скуп организован је у сарадњи са канцеларијом УНИЦЕФ – а и Свјетске здравствене организације у БиХ.