Богојављенски концерт Милоша Радовића у Добоју
У недјељу, 18. јануара са почетком у 19.30 часова у сали Слобомир П Универзитета биће одржан 30. по реду Богојављенски концерт Милоша Радовића из Београда.
Милош Радовић, познати баритон, оперски пјевач, професор соло пјевања, солиста РТС-а.
Умјетник је дипломирао у класи примадоне Радмиле Бакочевић на факултету музичке умјетности у Београду.
Поред класичног оперског репертоара изводи староградске пјесме, наполитанске композиције, романсе, шлагере, евергрин мелодије и традиционалну музику, националних и свјетских аутора.
Центар за културу и образовање овим Богојављенским концертом традиционално отвара почетак још једне у низу културних сезона.
Улаз је слободан!
Добро дошли!