Дјечије одјељење Матичне библиотеке Источно Сарајево обиљежило је 14 година успјешног рада – преноси РТВИС.
Тим поводом организована је дјечија приредба и радионица, а полазницима радионице подијељени су пакетићи.
Више о овом догађају у прилогу РТВИС